Сегодня 7 7
Завтра 10 4

Дворазовий чемпіон КХЛ взяв реванш у "Донбасу"

Донеччани не здавалися до останнього

Хокеїсти донецького "Донбасу" у бойовому поєдинку в Казані поступилися дворазовому володарю Кубка Гагаріна "Ак Барсу".

Матч, що пройшов 25 листопада на "Татнєфть-Арені", закінчився з рахунком 6:4 (2:1, 3:1, 1:2) на користь господарів.

Перемогу казанцям принесли влучні кидки Даніса Заріпова (4-та хвилина), Олексія Ємеліна (18-та), Дмитра Обухова (23-тя), Олексія Морозова (31-ша і 54-та) та Кирила Петрова (36-та).

У складі "Донбасу" голи на рахунку Клея Вілсона (7-ма хвилина), Вацлава Недороста (40-ва), Сергія Перетягіна (44-та) та Туомаса Кііскінена (56-та).

Відзначимо, що на 56-й хвилині Кііскінен отримав дисциплінарний штраф до кінця гри за колючий удар ключкою.

Ця перемога дозволила "Ак Барсу", в активі якого тепер 57 очок, вийти на другу сходинку у турнірній таблиці Східної конференції КХЛ. "Донбас" з 34 очками наразі 9-й на Заході.

Нагадаємо, що минулий матч цих суперників, що пройшов 18 листопада у Донецьку, закінчився перемогою українського клубу 3:2ОТ.