Федотенко переміг Понікаровського

Шайби закидав тільки "Нью-Йорк"
28 февраля 2012г. 09:26

В НХЛ зустрілися команди українських хокеїстів - "Нью-Йорк Рейнджерз" Руслана Федотенка проти "Нью-Джерсі Девілз" Олексія Понікаровського.

Київські вихованці очок не набрали. Федотенко постраждав в одному із зіткнень біля борту, але гру продовжив. Понікаровський відзначився двома кидками, проте завершив поєдинок з показником мінус 1 - він перебував на майданчику, коли гості пропустили першу шайбу.

Це Карл Хагелін після пасу з-за воріт проштовхнув шайбу між штангою та щитком Мартіна Бродора.

Легендарний голкіпер "Нью-Джерсі" цілком міг стати учасником комбінації, що мала завершитися голом у відповідь. Вже у третьому періоді Бродор викинув шайбу від воріт, яку зрештою підхопив Ілля Ковальчук. Утім із підступним кидком найліпшого бомбардира "дияволів" Генрік Лундквіст упорався. Голкіпер "Рейнджерз" не пропустив жодної шайби, записавши до активу рекордний для цього сезону в НХЛ восьмий шат-аут.

Усі питання щодо переможця поєдинку зняв Раян Келлаген, який на передостанній хвилині вразив уже порожні ворота суперників. 2:0 "Нью-Йорк" перериває виїзну виграшну серію "Нью-Джерсі" з сімох матчів та збільшує свій відрив від переслідувачів у східній конференції до 9 очок.