Федотенко відзначився у воротах "Бостона"

"Рейнджерз" перемогли чинного володаря Кубка Стенлі
05 марта 2012г. 09:14

Українець Руслан Федотенко зробив лише два кидки по воротах чинного володаря Кубка Стенлі – "Бостона". Однак цього вистачило, аби внести свій вклад у перемогу "Нью-Йорк Рейнджерз".

Цей епізод стався на п’ятій хвилині дебютної третини гри, коли Федотенко, перебуваючи спиною до воріт, вдало підставив ключку під кидок Антона Строолмена. Більш курйозною стала друга шайба, яка менше ніж за хвилину влетіла у ворота Тіма Томаса. Її автором став Карл Хеґелін.

Однак гості не довго перебували у вакуумі. Бенуа Пульо скористався помилкою суперника і в один дотик слеп-шотом скоротив відставання. І одразу після цього суперники вирішили помахати кулаками. Зійшлися Мілан Лючічь та Брендон Праст. Виграв Лючічь.

Загалом у цій зустрічі було зафіксовано три рукопашні сутички, і всі три у першому періоді.

А відновити паритет у зустрічі ведмедям вдалося в дебюті другого періоду. Джордан Карон перехопив передачу захисника господарів, увійшов у зону і потужним кидком не залишив жодних шансів на сейв Хенріку Лундквісту.

У завершальній двадцятихвилинці глядачі побачили три закинуті шайби. Як і в першому періоді двічі відзначилися господарі. Маріан Габорік лише з другої спроби зміг закинути свою тридцять другу шайбу у регулярній першості – 3:2.

Вдруге відновити паритет "Бостону" вдалося після комбінації, яку розпочав Тайлор Сегін, а завершив Девід Крейчі. Гольові гойдалки закінчилися у середині останньої третини поєдинку, коли Дерек Степан неймовірним кистьовим кидком вразив дальній кут воріт Тіма Томаса. У підсумку – 4:3 перемога "Рейнджерз".