"Фінікс" очолив Тихоокеанський дивізіон

"Койоти" переграли "Сент-Луїс"
07 апреля 2012г. 13:09

У єдиному матчі чергового ігрового дня НХЛ "Сент-Луїс Блюз" поступився "Фінікс Койотс" (1:4).

Вже на початку зустрічі після слеп-шоту Кіта Яндла "Койоти" відкрили рахунок у зустрічі. Щоправда, невдовзі господарям таки вдалося відігратися. Паритет у зустрічі встановив Патрік Берглунд. І це був останній успіх Блюзменів.

Як не старалися господарі, але надалі закидали лише гості. У другому періоді двічі. Спочатку Радим Рбата знову вивів партнерів уперед, записавши до свого активу 34-ту шайбу в сезоні. А за дві хвилини Шейн Доун втретє запалив червоного ліхтаря за спиною Браяна Еліота.

Канадський страж воріт не зміг врятувати свою команду і від Мікеля Бедкера. Останній, поставив крапку у зустрічі.

Відзначимо, що обидві команди завдали однакову кількість кидків по воротах одне одного – 32.

"Койотс" завдяки цій перемозі очолили Тихоокеанський дивізіон.