Вчера 14 5
Завтра 8 3

"Фінікс" розпочав друге коло з перемоги над "Нешвіллом"

Гра закінчилася у овертаймі

"Фінікс Койотс" взяли гору над "Нешвілл Предаторз" у першому матчі півфіналу Західної конференції Національної хокейної ліги.

Основний час зустрічі, що пройшла в Глендейлі, завершився з рахунком 3:3 (1:1, 2:1, 0:1), а на 15-й хвилині першого додаткового тайму перемогу господарям льоду приніс Рей Вітні.

Російський нападник "хижаків" Олександр Радулов провів на майданчику майже 22 хвилини, однак результативними діями не відзначився і завершив зустріч з показником корисності "-1".

У основні 60 хвилин гри у "койотів" відзначилися Радим Врбата (8-а хвилина), Ростислав Клесла (24) і Міккель Бедкер (37). У складі гостей шайби на свій рахунок записали Брендон Їп (15), білорус Андрій Костіцин (32) і Мартін Ерат (56), чий точний кидок перевів гру в овертайм.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 1:0 на користь "Фінікса". Господарями наступної гри, яка відбудеться в неділю, також будуть "койоти".