Сегодня 5 3
Завтра 8 5

Фінляндія програла, але здобула Кубок Кар’яла

Господарів турніру зупинили шведи

У заключному матчі Кубка Кар’яла збірна Швеції у додатковий час здобула перемогу над Фінляндією, яка програла вперше за два етапи Євротуру-2013/14.

У матчі, що відбувся у Гельсінкі 10 листопада, чинні чемпіони світу шведи взяли гору над господарями турніру у овертаймі з рахунком 3:2 ОТ (1:0, 1:1, 0:1, 1:0).

"Тре Крунур" першими відзначилися, коли Пер Арлбрандт (17:39) реалізував більшість. У середині другого періоду Лінус Класен (28:17, біл.) подвоїв перевагу своєї команди, але фінам вистачило часу, щоб відігратися завдяки голам Йере Каралахті (34:35, біл.) та Нікласа Хагмана (56:52). Всі питання щодо переможця зняв овертайм, в якому перемогу шведам приніс Себастьян Еріксон (61:48).

За підсумками Кубка Кар’яла збірна Фінляндії у скаладі з Петтері Віртаненом фінішувала першою (7 очок), команда Росії - друга (6), Швеції - третя (5), Чехія - остання (0).

Додамо, що найкращими гравцями фінського етапу Євротуру оргкомітет визнав наступних виконавців: