Завтра 2 2

Форвард "Ак Барса" Морозов набрав 1000 очко у кар’єрі

Для цього хокеїсту знадобилося 20 сезонів

35-річний нападник казанського "Ак Барса" Олексій Морозов набрав 1000 очко у своїй кар’єрі.

Сталося це 23 жовтня у матчі регулярного чемпіонату КХЛ проти новокузнецького "Металурга", який підопічні Валерія Бєлова виграли з рахунком 2:1 (0:1, 0:0, 2:0).

"

Знали про те, що він може це зробити саме у Новокузнецьку. Він через це і зміну, напевно, свою переграв. Ми усі вітаємо Олексія з таким досягненням
", - зауважив з цього приводу наставник команди.

Хокеїсти "Кузні" відкрили рахунок вже на 2-й хвилині матчу, і зберігали перевагу до третього періоду. Казанцям вдалося за дві хвилини закинути дві шайби і здобути вольову перемогу, а переможну шайбу у складі "Ак Барса" закинув Олексій Морозов.

Таким чином, "Ак Барс" набирає 35 очок і залишається третім у Східній конференції. "Металург", який має у своєму активі 29 очок, - восьмий.