матч-центр
Вчера 7 1
Сейчас 1 0
Сегодня 10 6
Завтра 11 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 1
Сейчас 1 0
Сегодня 10 6
Завтра 11 4
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Гандлер: НХЛ і профспілка готові не грати весь сезон

Відомий агент відкрив прихований бік локауту

І НХЛ, і профспілка гравців наразі готові не грати увесь сезон 2012/2013, однак при цьому обидві сторони втратять від його непроведення. Таку думку висловив відомий хокейний агент Марк Гандлер у інтерв’ю російському виданню "Ізвєстія".

"Обидві сторони готові не грати весь сезон. Обидві сторони про це пошкодують, тому що в підсумку укладуть угоду, яку могли укласти на рік раніше. Обидві сторони не хочуть рухатися у головних напрямках. Власники, можливо, розраховують, що якщо вони отримають пільгові для себе умови угоди, то гроші, які вони втратили від скасування ігор, повернуться"
, - наголосив Гандлер.

Він також пояснив юридичний нонсенс, що насправді клуби можуть не виконувати свої контракти з хокеїстами, якщо домовляться з профспілкою.

"Суть профспілки для роботодавця в Америці у тому, що з профспілкою можна домовитися, і обмежити людей в правах, встановити порядки, які не відповідають американським законам. Яскравий приклад - процедура драфту. Ну де це бачено, щоб на людей вішали бирки з номерами і приписували їх до того чи іншого роботодавця, адже у нас кожна людина вільна йти працювати туди, куди їй заманеться. І сама людина не може це своє право комусь віддати, а профспілка може, щоб отримати взамін відданих прав якісь інші. Тому якщо домовитися з профспілкою, то можна скасувати або скорегувати навіть ті контракти, які вже підписані"
, - розповів хокейний агент.

Водночас за його словами, гравці проявляють єдність і завзятість у переговорах тому, що вважають, що під час минулого локауту вони поступилися занадто багатьма правами і замало отримали натомість від клубів.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі офіційно вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров