Новость

Граняк вже підписав нову угоду

| Хоккей

Знарока відпускати теж не збирається

Московське "Динамо" намагається зберегти людей, причетних до другого чемпіонського титулу за два роки.

Захисник команди Домінік Граняк після перемоги над "Трактором" у фінальній серії Кубка Гагаріна повідомив, що вже домовився з "Динамо" про новий контракт.

"Відчуваю, що дуже втомився, але я щасливий. Виграти Кубок у цьому році було навіть складніше, ніж у минулому. Жодна серія не була легкою, але найважче було у фіналі проти "Трактора". Челябинці грали дуже сильно, але ми довели , що можемо перемогти будь-якого суперника. Чи хотів би я залишитися в клубі? Ми вже підписали нову угоду, але про деталі я говорити не можу"
, - заявив Граняк.

Водночас генеральний директор "Динамо" Андрій Сафронов заявив, що головний тренер Олег Знарок також залишиться у команді і разом з ним клуб побореться за третій Кубок Гагаріна.

"І Знарок розуміє, і ми розуміємо, що лише разом у нас буде успіх. А щодо складу зараз говорити зарано. Але у нас в команді був приголомшливий колектив. І ми хочемо, щоб це відчуття нікуди не пішло. Ми будемо боротися за третій Кубок Гагаріна"
, - наголосив Сафронов.

Нагадаємо, що 17 квітня "Динамо" завоювало свій другий поспіль Кубок Гагаріна, ставши переможцем фінальної серії плей-оф КХЛ з челябинським "Трактором".

Комментарии (0)
Новости партнеров