матч-центр
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Харківські аматори об’єдналися в єдину лігу

Змагатися готові вже 18 команд

18 команд подали заявки на участь у першому чемпіонаті Харківської області, який відбудеться під егідою всеукраїнської аматорської хокейної ліги.

Вже пройшли збори, на яких затверджено регламент змагань. До участі у турнірі будуть допущені хокеїсти, які не мають чинних контрактів із професійними клубами. Переважна більшість поєдинків відбуватиметься на арені "Айс-Холл".

"У Харкові після застою з хокеєм аматорські чемпіонати почали проводити у 2007 році. Тоді було три команди всього-на-всього. З кожним днем команд стає більше, обставини змінюються. Професійні гравці закінчують кар’єру, любителів більше стає. Природно, всі люди хочуть грати. Так і виникла ідея об’єднати всіх, щоб ніхто не залишився ущемленим", - розповів технічний директор льодової арени Роман Мікутін.

"У цьому році ми вирішили піти шляхом об’єднання. Оскільки до сьогоднішнього дня всі аматорські команди були розрізнені - грали то в одному чемпіонаті, то в іншому, тому в цьому році ми вирішили об’єднати всі команди в одну лігу", - у свою чергу додав голова оргкомітету чемпіонату АХЛ Роман Мікутін.

Турнір триватиме сім місяців, а стартує восени. Дата початку чемпіонату поки узгоджується. Команда-переможець чемпіонату Харківської області отримає навесні наступного року від організаторів змагань  путівку на участь у турнірі у Чехії.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
15:30
Телемагазин
Новости партнеров
Новости партнеров