матч-центр
Вчера 7 7
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 10 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 7
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 10 4
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Харківські аматори об’єдналися в єдину лігу

Змагатися готові вже 18 команд

18 команд подали заявки на участь у першому чемпіонаті Харківської області, який відбудеться під егідою всеукраїнської аматорської хокейної ліги.

Вже пройшли збори, на яких затверджено регламент змагань. До участі у турнірі будуть допущені хокеїсти, які не мають чинних контрактів із професійними клубами. Переважна більшість поєдинків відбуватиметься на арені "Айс-Холл".

"У Харкові після застою з хокеєм аматорські чемпіонати почали проводити у 2007 році. Тоді було три команди всього-на-всього. З кожним днем команд стає більше, обставини змінюються. Професійні гравці закінчують кар’єру, любителів більше стає. Природно, всі люди хочуть грати. Так і виникла ідея об’єднати всіх, щоб ніхто не залишився ущемленим", - розповів технічний директор льодової арени Роман Мікутін.

"У цьому році ми вирішили піти шляхом об’єднання. Оскільки до сьогоднішнього дня всі аматорські команди були розрізнені - грали то в одному чемпіонаті, то в іншому, тому в цьому році ми вирішили об’єднати всі команди в одну лігу", - у свою чергу додав голова оргкомітету чемпіонату АХЛ Роман Мікутін.

Турнір триватиме сім місяців, а стартує восени. Дата початку чемпіонату поки узгоджується. Команда-переможець чемпіонату Харківської області отримає навесні наступного року від організаторів змагань  путівку на участь у турнірі у Чехії.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров