матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 15 11
Завтра 6 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 0 0
Сегодня 15 11
Завтра 6 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Хокеїсти НХЛ готові до радикальних дій

Однак гравці не втрачають надію домовитись

Хокеїсти, що виступають у НХЛ, готові піти на локаут у наступному сезоні, якщо у них більше не залишиться аргументів у діалозі з керівництвом ліги. Про це заявив голова профспілки гравців НХЛ Доналд Фер.

"Безумовно, ми з великим сумом приймемо локаут у НХЛ, це буде сумним розвитком ситуації, але хокеїсти готові до цього. Ми вважаємо, що страйки та локаути є крайніми засобами у цій дискусії. Необхідно продовжувати вести переговори до останнього, і лише потім переходити до радикальних дій. Сподіваємося, що ліга поділяє нашу позицію з цього питання", - наголосив Фер виданню The Sun Sentinel.

За його словами, хокеїсти розуміють вимоги клубів і усвідомлюють, що якщо їм не вдасться вплинути на ситуацію, їхнє життя у НХЛ зміниться.

Нагадаємо, що термін дії чинного колективного договору між НХЛ та гравцями добігає кінця 15 вересня. Якщо сторони не досягнуть компромісу до цього часу, НХЛ готова оголосити про локаут.

Нагадаємо, що одна з основних вимог Ліги – скоротити максимальні виплати по контрактах гравців з 57 до 43 відсотків у співвідношенні до прибутків НХЛ.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
12:30
Телемагазин
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров