Новость

Хорвати офіційно попросилися у КХЛ

| Хоккей

Ліга розпочинає процедуру перевірки клубу

Хорватський клуб "Медвешчак" подав заяву на вступ до Континентальної хокейної ліги з наступного сезону, повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

"До КХЛ прийшла офіційна заяву від клубу "Медвешчак", готового вступити до ліги. Вона прийшла лише вчора, тому ми ще не приступили до перевірки. Процедура буде стандартна: подивимося документи, організуємо комісію до Загреба, перевіримо фінансові гаранті"
, - розповів Шалаєв.

При цьому він нагадав, що польська "Олівія" (Ґданськ), який також розглядався як кандидат на вступ до ліги, не зможе у ній виступати з наступного сезону через брак фінансових гарантій.

"Що стосується Ґданська, то клуб подав заяву, за інфраструктурою він цілком відповідає нашим вимогам, але, на жаль, не може підтвердити необхідні фінансові гарантії"
, - сказав Шалаєв.

Нагадаємо, що "Медвешчак" розглядався як кандидат на вступ до КХЛ з січня 2011 року.

У грудні 2011 року в Загребі провів товариський матч майбутній чемпіон КХЛ - московське "Динамо", обігравши "Медвешчак" з рахунком 6:4. Хорватський клуб виступає в Палаці спорту місткістю 6,4 тисячі глядачів, але окремі матчі проводить на "Арені Загреб", що вміщає до 15 тисяч осіб.

Комментарии (0)
Новости партнеров