матч-центр
Вчера 8 4
Сейчас 0 0
Сегодня 12 2
Завтра 5 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 8 4
Сейчас 0 0
Сегодня 12 2
Завтра 5 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Хорвати офіційно попросилися у КХЛ

Ліга розпочинає процедуру перевірки клубу

Хорватський клуб "Медвешчак" подав заяву на вступ до Континентальної хокейної ліги з наступного сезону, повідомив віце-президент КХЛ Володимир Шалаєв.

"До КХЛ прийшла офіційна заяву від клубу "Медвешчак", готового вступити до ліги. Вона прийшла лише вчора, тому ми ще не приступили до перевірки. Процедура буде стандартна: подивимося документи, організуємо комісію до Загреба, перевіримо фінансові гаранті"
, - розповів Шалаєв.

При цьому він нагадав, що польська "Олівія" (Ґданськ), який також розглядався як кандидат на вступ до ліги, не зможе у ній виступати з наступного сезону через брак фінансових гарантій.

"Що стосується Ґданська, то клуб подав заяву, за інфраструктурою він цілком відповідає нашим вимогам, але, на жаль, не може підтвердити необхідні фінансові гарантії"
, - сказав Шалаєв.

Нагадаємо, що "Медвешчак" розглядався як кандидат на вступ до КХЛ з січня 2011 року.

У грудні 2011 року в Загребі провів товариський матч майбутній чемпіон КХЛ - московське "Динамо", обігравши "Медвешчак" з рахунком 6:4. Хорватський клуб виступає в Палаці спорту місткістю 6,4 тисячі глядачів, але окремі матчі проводить на "Арені Загреб", що вміщає до 15 тисяч осіб.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
14:30
Наша рыбалка
Новости партнеров
Новости партнеров