Вчера 11 8
Завтра 13 4

Кадрі вивів з ладу голкіпера "Міннесоти" (відео)

Бекстрему довелося піти ще у першому періоді

Голкіпер "Міннесота Вайлд" Ніклас Бекстрем через травму не зміг дограти матч з "Торонто Мейпл Лівз", що відбувся 13 листопада.

Як повідомляє офіційний сайт НХЛ, всередині першого періоду нападник "Торонто" Назем Кадрі зіштовхнувся з Бекстремом і влучив у його голову ліктем, завдавши при цьому травми.

Постраждалий деякий час пролежав на льоду, після чого покинув майданчик. У воротах його замінив Джош Хардінг.

Бекстрем проводив свій перший матч з 28 жовтня, пропустивши близько двох тижнів через травму коліна.

За своє порушення Кадрі був вилучений на дві хвилини, але також матч до кінця не дограв, отримавши пізніше матч-штраф за атаку Мікаеля Гранлунда в область голови.

"Міннесота" перемогла у зустрічі за булітами з рахунком 2:1.