Новость

Касянчука перевірили на допінг

| Хоккей

Через перевірку хокеїсти нормально не виспалися

31 березня напередодні шостого матчу півфінальної серії Кубка Гагаріна між московським "Динамо" та пітерським СКА працівники російського антидопінгового агентства несподівано з’явилися у розташування обох команд і взяли проби у деяких гравців.

За інформацією "Советского спорта", серед "динамівців" під перевірку на допінг потрапив український нападник Костянтин Касянчук, а також чех Марек Квапіл та росіянин Олексій Цвєтков. У свою чергу генменеджер "армійців" підтвердив, що в його команді допінг-проби взяли у Максима Рибіна, Патріка Торесена та Александра Кучерявенка.

В наслідок проведення перевірки хокеїсти "Динамо" змогли лягти спати лише у пів на першу ночі, водночас хокеїстів СКА за інформацією російських ЗМІ, перевірили на кілька годин раніше. У самих медіа з цього приводу піднялася хвиля обурень та підозр, адже хоча допінг-проби і мають право брати у будь-який час доби, але у ігрових видах спорту такі перевірки переважно вписуються у командний графік.

Нагадаємо, що наразі "Динамо" веде у серії з рахунком 3-2. Шостий поєдинок суперники проведуть сьогодні на льоду москвичів.

Комментарии (0)
Новости партнеров