Казахстан відбирає очки у збірної США

Розв’язка у матчі настала тільки у овертаймі
11 мая 2012г. 19:25

Збірна Сполучених Штатів Америки втрачає очки у матчі зі збірною Казахстану у черговому матчі групового етапу на чемпіонаті світу-2012.

Зустріч, що пройшла у п’ятницю, закінчилася лише у овертаймі з рахунком 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) на користь США.

В основний час у складі американської команди відзначились Браун (35-та хвилина) та Фольк (45). У збірній Казахстану шайби закидали Пушкарьов (39) та Жавлауов (56). Вирішальну шайбу у ворота казахської команди на 5-й хвилині овертайму провів все той же Фольк.

Після цієї зустрічі збірна США, зігравши на один матч більше за суперників, має 10 очок і перебуває на другому місці у гельсінській групі. Збірна Казахстану з двома очками перебуває на самому дні турнірної таблиці.