Новость

КХЛ пропонує перенести ЧС на лютий

| Хоккей

Третяк не вірить у такі зміни

КХЛ пропонує перенести час проведення чемпіонатів світу з травня на лютий, а також припинити проводити його в роки зимових Олімпійських ігор і перейти до системи "один раз на два роки".

Таку пропозицію озвучили представники КХЛ на Всесвітньому хокейному форумі, розповів віце-президент ліги Володимир Шалаєв.

"Справжня біда - чемпіонат світу в травні", - відзначив він у розмові з журналістами "Ізвєстій".

На пізній початок чемпіонату світу скаржаться не тільки у КХЛ. Організатори чемпіонату світу, особливо його шведської частини, як одну з причин порожнечі на трибунах назвали конкуренцію з футбольним сезоном.

"Травень для нас - надто пізно. У свідомості шведів хокейний сезон до цього часу давно закінчено, і вони переключаються на футбол", - розповів Ніклас Лідстрем, медіадиректор шведської частини чемпіонату світу-2012.

Таку ініціативу росіян не підтримали навіть дехто зі своїх. Зокрема президент ФХР Владислав Третяк назвав пропозиції КХЛ нереалістичними.

"На це ніхто не піде, адже тоді у чемпіонаті не зможе взяти участь ні один енхаелівець. Зараз хоча б ті, що звільняються від плей-офф, приїжджають, а так всі енхаелівці будуть позбавлені можливості виступити за свою країну. Я згоден, що проводити чемпіонат світу в олімпійський рік - немає сенсу. Але навіть якщо проводити його раз на два роки, НХЛ все одно не буде робити пауз", - наголосив Третяк.

Комментарии (0)
Новости партнеров