матч-центр
Вчера 7 6
Сейчас 1 1
Сегодня 12 9
Завтра 7 6
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 7 6
Сейчас 1 1
Сегодня 12 9
Завтра 7 6
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

КХЛ та НХЛ домовились про співпрацю

Ліги будуть обмінюватися даними про хокеїстів

Континентальна хокейна ліга та Національна хокейна ліга підписали новий "Меморандум про взаєморозуміння", який має запобігти виникненню конфліктних ситуацій між лігами.

Термін дії договору - до 30 липня 2013 року, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Серед пунктів меморандуму - обмін відомостями про контракти гравців з клубами двох ліг з вказівкою дати завершення контракту й статусу гравця. За запитом можна отримати повну копію контракту хокеїста.

НХЛ та КХЛ зобов’язалися щотижнево оновлювати відомості в контрактних базах гравців й обмінюватись списками вільних агентів. Головний принцип стосунків ліг - гравці в період дії контракту з клубом однієї з ліг не можуть виступати у клубі іншої ліги. Конфлікти вирішуватимуться в рамках офіційних переговорів.

Перший подібний документ був підписаний 30 червня минулого року. Як і рік тому, підписи під меморандумом поставили президент КХЛ Олександр Медведєв і віце-президент НХЛ з хокейних операцій Білл Дейлі.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров