матч-центр
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

КХЛ та НХЛ домовились про співпрацю

Ліги будуть обмінюватися даними про хокеїстів

Континентальна хокейна ліга та Національна хокейна ліга підписали новий "Меморандум про взаєморозуміння", який має запобігти виникненню конфліктних ситуацій між лігами.

Термін дії договору - до 30 липня 2013 року, повідомляє офіційний сайт КХЛ.

Серед пунктів меморандуму - обмін відомостями про контракти гравців з клубами двох ліг з вказівкою дати завершення контракту й статусу гравця. За запитом можна отримати повну копію контракту хокеїста.

НХЛ та КХЛ зобов’язалися щотижнево оновлювати відомості в контрактних базах гравців й обмінюватись списками вільних агентів. Головний принцип стосунків ліг - гравці в період дії контракту з клубом однієї з ліг не можуть виступати у клубі іншої ліги. Конфлікти вирішуватимуться в рамках офіційних переговорів.

Перший подібний документ був підписаний 30 червня минулого року. Як і рік тому, підписи під меморандумом поставили президент КХЛ Олександр Медведєв і віце-президент НХЛ з хокейних операцій Білл Дейлі.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
22:30
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
Новости партнеров
Новости партнеров