матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Ковальчук: Якщо зменшать зарплати, залишуся у КХЛ

Хокеїст не очікує швидкого закінчення локауту

Капітан петербурзького СКА Ілля Ковальчук може не повернутися до НХЛ у разі, якщо в заокеанській лізі за новою колективною угодою зменшать зарплати хокеїстам. Про це він заявив у інтерв’ю "Советскому спорту".

"Почекаємо, що нам запропонують ще. Поки ж нас все влаштовує тут. Якщо в НХЛ будуть якісь незрозумілі умови, багато хлопців ще подумають, повертатися їм назад чи ні
, - сказав Ковальчук, додавши, -
Час покаже. В принципі, не виключаю, якщо буде зменшення зарплат, то залишуся у КХЛ"
.

Він висловив невдоволення останньою пропозицією НХЛ щодо нової колективної угоди між гравцями та власниками клубів цієї ліги, а також розповів, що спілкувався з цього приводу з іншими енхаелівцями Олександром Овечкіним, Євгеном Малкіним, Павлом Дацюком та Іллею Бризгаловим, які поділяють його думку.

"Ця пропозиція - маячня. Та ж сама пропозиція, що й була, тільки з іншого боку. Ті люди, які у цьому питанні розбираються, зрозуміли, що до чого. Зараз у НХЛ дуже погана преса і вони хочуть це виправити. Дуже погано, що на сьогоднішній день немає діалогу. Будемо сподіватися, що керівники клубів зберуться і якось підуть гравцям назустріч. Але, думаю, найближчим часом локаут не завершиться"
, - наголосив Ковальчук.

Нагадаємо, що у НХЛ триває локаут, який було оголошено після того, як 15 вересня закінчився термін дії попередньої колективної угоди між лігою та гравцями, а щодо нової угоди сторони не змогли досягнути компромісу.

На минулому тижні НХЛ внесла на розгляд профспілки гравців нові пропозиції, згідно з якими доходи ліги ділитимуться порівну 50/50 між гравцями та клубами, на відміну від першої пропозиції представників клубів, яка передбачала зменшення частки гравців з 57% до 46%.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
20:00
Смешанные единоборства
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров