Вчера 10 6
Завтра 9 6

"Кременчук" взяв гору над "Юніором"

Українці перемогли за дві секунди до булітів

Хокейний клуб "Кременчук" взяв гору над мінським "Юніором" у матчі вищої ліги відкритої першості Білорусі.

У своєму восьмому матчі в чемпіонаті, що відбувся 30 вересня у Мінську, підопічні Олександра Савицького перемогли в овертаймі місцевий "Юніор" з рахунком 2:1 ОТ (0:0, 0:1, 1:0, 1:0).

Як і напередодні, "Юніор" першими відкрив рахунок зусиллями Дмитра Філіпповича наприкінці другого періоду (37:56), але більше вразити ворота Данила Єлисеєва господарям не пощастило. Натомість, "Кременчук" відповів влучним кидком Олега Комарчева у більшості (48:29, Кузьмік, С.Карпенко). Розв’язка настала за дві секунди (!) до закінчення овертайму, коли Владислав Луговий (64:58, Піддубний, Підгурський) встановив остаточний результат на користь української команди.

Нагадаємо, що 29 вересня у першій зустрічі "Юніора" і "Кременчука" сильнішими виявилися хокеїсти з Мінська.

Таким чином, за підсумками восьми зустрічей "Кременчук" має у своєму доробку 13 очок і посідає у таблиці 9 місце серед 13-ти учасників першості Білорусі.