"Кременчук" завоював кубок України

На турнірі зіграв президент ПХЛ

Хокейний клуб "Кременчук" завоював аматорський кубок України.

У турнірі за кубок, що пройшов у минулі вихідні в Донецьку, взяли участь п’ять найсильніших любительських.

Місцевому "Легіону" рідні стіни не допомогли, донеччани програли всім конкурентам. В останній своїй грі господарі поступилися із рахунком 2:10 харківському "Авангарду", що зайняв четверте місце. У складі харків’ян під 17-м номером виблискував відомий український арбітр Андрій Бакуменко. За підсумками турніру його визнали найкращим форвардом турніру.

Останній матч турніру виявився вирішальним у боротьбі за трофей. Луганському "Дизелю", щоб заволодіти Кубком, була потрібна тільки перемога над лідером - хокейним клубом "Кременчук". Останніх влаштовувала навіть нічия, але фаворити на чолі з екс-капітаном національної збірної України Олександром Савицьким не залишили сумнівів у своїй перевазі.

У підсумку 7:1 на користь "Кременчука". "Дизелю" довелося задовольнитися лише бронзою, адже луганчани пропустили на друге місце київський "Арсенал", причому за киян всі чотири матчі провів генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній. Ну, а тріумфатори з Кременчука знов забирають Кубок до свого міста – це вже стало традицією.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров