Вчера 13 6
Завтра 9 3

"Лев" розпочинає свій виступ з перемоги

"Сєвєрсталь" продемонструвала жорсткий хокей

У єдиному матчі другого ігрового дня "Відкритого Кубку Донбасу" празький "Лев" без проблем здолав череповецьку "Сєвєрсталь". Поєдинок завершився з рахунком 4:0 (3:0, 0:0, 1:0).

Незважаючи на товариський статус зустрічі, події у матчі відбувалися, як у найкращих традиціях НХЛ: багато видалень, бійок та голів. Гра була майже зроблена вже у першому періоді. Після трьох голів пражан - Репіка на 6-й хвилині, Крістенсен на 10-й та Щехура на 13-й - голкіперу череповецької команди Олександру Трянічєву довелося достроково завершити матч. На заміну вийшов Василь Кошечкін, після чого гра вирівнялася.

У другому періоді обидві команди гостро атакували, однак рахунок залишався незмінний. Єдине, чим змогли порадувати хокеїсти вболівальників у середині двадцятихвилинки, це бійка між Стасєнко та Хоссою.

У третьому періоді "Леву" вдалося збільшити рахунок. На 46-й хвилині, після грубої помилки Кошечкіна, який відбив шайбу перед собою, у дев’ятку забив Томаш Сурови - 4:0.

Отже, 4:0 - впевнена перемога "Лева", а "Сєвєрсталь" готується до матчу проти господарів турніру - "Донбасу".