"Леви" через рік можуть зникнути

У клуба є проблеми з ареною

Львівські "Леви" через рік можуть припинити своє існування. Про це каналу "Хокей" заявив президент львівського хокейного клубу Ігор Чуркін.

"Для нас найважливіше на сьогодні - це будівництво арени. Ми єдина команда, яка не має арени. Ми команда львівська, але ми граємо у Новояворівську. Ми хочемо показати, що ми прагнемо розвиватися у хокеї, плануємо розвиватися. Цей сезон ми плануємо грати у Новояворівську, але якщо рішення про будівництво арени не буде прийняте у Львові, то для нас буде важко знайти аргументи для участі у наступному сезоні", - наголосив Чуркін.

Львів’яни перед початком нового сезону значно підсилили свій склад, підписавши кількох відомих в Україні гравців, зокрема чемпіонів України у складі "Донбасу" Олександра Бобкіна і Вадима Селіверстова.

"У нас є проблеми у Львові - у нас розвалюється футбол, тому всіх вільних гравців ми намагаємося перетягнути у хокей", - пожартував з приводу підсилення команди президент "Левів".

Нагадаємо, у чемпіонаті ПХЛ сезону-2011/2012 "Леви", перемігши у малому плей-офф "Харківських Акул", зайняли 5 місце в чемпіонаті України.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
12:00
Новости партнеров
Новости партнеров