Вчера 7 5
Завтра 7 7

Лідер регулярки НХЛ рятується від вильоту з плей-офф

"Ванкувер" здобув першу перемогу у серії

"Ванкувер Кенакс" обіграли "Лос-Анджелес Кінґз" в матчі 1/8 фіналу плей-офф Національної хокейної ліги і розмочили рахунок у серії.

Матч закінчився з рахунком 3:1 (0:1, 2:0, 1:0). У складі "Ванкувера" відзначилися Александр Едлер, Кевін Бієкса та Хенрік Седін. Єдину шайбу у господарів льоду закинув Анже Копітар на 13-й хвилині. Форвард "Кінгз" Дастін Браун на 46-й хвилині не реалізував булліт.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 3-1 на користь "Лос-Анджелеса". Володар "Президент Трофі", краща команда за підсумками регулярного чемпіонату "Ванкувер" послідовно програв три стартові матчі серії - 2:4, 2:4, 0:1. Наступна зустріч суперників відбудеться у Ванкувері.