"Магнітка" шокувала публіку у Ярославлі

"Локомотив" зазнав найбільшої поразки у сезоні

Ярославський "Локомотив" несподівано удома поступився з розгромним рахунком магнітогорському "Металургу".

Поєдинок  регулярного чемпіонату КХЛ, що відбувся 23 грудня у Ярославлі, закінчився з рахунком 1:5 (1:1, 0:3, 0:1).

Господарі відзначилися вже на першій хвилині гри, коли вразив ворота суперників Сергій Плотніков. Однак після цього забивали лише гості. У них голи на свій рахунок записали Матс Цуккарелло (12-та та 40-ва хвилини), Денис Платонов (25-та), О Райлі (38-ма) та Сергій Бернадський (45-та).

Ключовим став другий період, в якому Кертіс Сенфорд пропустив аж три шайби, дві з яких - перед самою перервою. Незважаючи на помилку, в третій двадцятихвилинці Сенфорд знову вийшов на лід і поступився місцем у воротах лише після п’ятого гола. Семен Варламов, який змінив його, відіграв бездоганно, але це вже не врятувало залізничників від найбільшої домашньої поразки в поточному чемпіонаті.