Новость

Малкін відтепер вболіватиме за "Шахтар"

| Хоккей

"Шахтар" підтримала зіркова компанія хокеїстів

23 жовтня зірки світового хокею відвідали матч футбольної Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" та лондонським "Челсі".

Зіркова компанія футбольних уболівальників складалася з гравців НХЛ Євгена Малкіна, Сергія Гончара, Миколи Кулеміна, які під час локауту у заокеанській лізі виступають за магнітогорський "Металург", колишніх колег по "Магнітці" екс-гравців збірної України Костянтина Сімчука та В’ячеслава Завальнюка, а також олімпійського чемпіона, колишнього енхаелівця та ведучого телеканалу "Хокей" Олексія Житника.

Наступного дня цією ж компанією відомі хокеїсти побували на екскурсії на "Донбас-Арені", а також підписали футболки, які телеканал "Хокей" розіграє серед уболівальників.

Найкращого хокеїста світу Євгена Малкіна настільки вразив своєю яскравістю учорашній футбольний поєдинок, що він вирішив надалі вболівати за "Шахтар", а свої автографи поставив на футболках саме цього клубу.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться матч чемпіонату КХЛ, у якому донецький "Донбас" прийматиме у себе вдома магнітогорський "Металург".

Комментарии (0)
Новости партнеров