Вчера 15 8
Завтра 10 4

Масова бійка в Санкт-Петербурзі

У МХЛ команди зійшлися п’ятірка на п’ятірку

У МХЛ пристрасті вирують вже на старті чемпіонату. У матчі "Срібних левів" і "Енергії" (3:1), які виступають в Західній конференції МХЛ разом з "Молодою Гвардією", хокеїсти вчинили бійку команда на команду. На радість тисячі глядачів...

Вибух емоцій трапився за хвилину до фінальної сирени за рахунку 2:1 на користь пітерців. Чехи поміняли воротаря на шостого польового гравця, виграли вкидання, але не зуміли заштовхати шайбу у сітку. Замість шайби заштовхали воротаря господарів. Після цього хокеїсти обох команд дали волю емоціям, - інформує sovsport.ru.

"Вже після зупинки гри чехи збили нашого воротаря з ніг. Ну і пішло ... Не дивитися ж, як голкіпера б’ють! Ніхто вже ситуацію не контролював. Всі, хто був на майданчику, билися. Але судді вилучили лише по три гравці з кожної сторони"
, - розповів форвард "левів" Олександр Замчалов.

Додамо, що суддівська бригада не стала нагороджувати порушників великими штрафами, виписавши кожному гравцю по чотири хвилини за грубість.