матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 1 1
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 1 1
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные

На матч Австрія – Білорусь не пустять глядачів

Австрійські закони бувають жорсткими

Запланований на 6 квітня матч між збірними Австрії та Білорусі відбудеться при порожніх трибунах. За словами президента національної хокейної федерації Австрії Дітера Кальта, таке рішення стало єдино можливим компромісом.

Справа у тому, що цього року на 6 квітня у католиків припадає Велика П’ятниця - день, коли Христа розіп’яли на хресті. Згідно з законам австрійської провінції Карінтія, в день розп’яття Христа, а також на Різдво тут заборонені видовища, в тому числі хокейні матчі. Тому влада провінції рішуче наполягала на скасуванні зустрічі.

У свою чергу, Австрійська національна федерація хокею закликала владні та релігійні кола зрозуміти і її непросту ситуацію: перенести матч в інше місце неможливо, а якщо австрійська збірна не зіграє зі своїми білоруськими суперниками в заздалегідь запланований час, її подальша участь в чемпіонаті світу стане проблематичною.

Йдучи назустріч уболівальникам, в тому числі й з інших австрійських провінцій, гру транслюватимуть в прямому ефірі на каналі ORF. Адвокати національної федерації вважають, що ні телетрансляція, ні навіть сама гра, якщо на ній не буде публіки, не суперечать законам Карінтії.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
00:00
Спорт на пилоне. Ukrainian Pole Sport Championship
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров