На матч Австрія – Білорусь не пустять глядачів

Австрійські закони бувають жорсткими

Запланований на 6 квітня матч між збірними Австрії та Білорусі відбудеться при порожніх трибунах. За словами президента національної хокейної федерації Австрії Дітера Кальта, таке рішення стало єдино можливим компромісом.

Справа у тому, що цього року на 6 квітня у католиків припадає Велика П’ятниця - день, коли Христа розіп’яли на хресті. Згідно з законам австрійської провінції Карінтія, в день розп’яття Христа, а також на Різдво тут заборонені видовища, в тому числі хокейні матчі. Тому влада провінції рішуче наполягала на скасуванні зустрічі.

У свою чергу, Австрійська національна федерація хокею закликала владні та релігійні кола зрозуміти і її непросту ситуацію: перенести матч в інше місце неможливо, а якщо австрійська збірна не зіграє зі своїми білоруськими суперниками в заздалегідь запланований час, її подальша участь в чемпіонаті світу стане проблематичною.

Йдучи назустріч уболівальникам, в тому числі й з інших австрійських провінцій, гру транслюватимуть в прямому ефірі на каналі ORF. Адвокати національної федерації вважають, що ні телетрансляція, ні навіть сама гра, якщо на ній не буде публіки, не суперечать законам Карінтії.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
12:00
Новости партнеров
Новости партнеров