На турнірі до Дня перемоги є перший фіналіст

На місце другого претендує "Динамо"
08 мая 2012г. 16:12

У Харкові на юнацькому турнірі, присвяченому Дню Перемоги, у понеділок визначився перший фіналіст. Це – хокейний клуб "Гомель".

Білоруська команда після перемоги у першому турі над харківським "Динамо" (3:1), у другому матчі турніру виграла у російського ХК "Бєлгород". Причому також із різницею у дві шайби – 5:3.

У білорусько-російському протистоянні вирішальним вийшов перший період. Він закінчився з рахунком 3:0 на користь "Гомеля". У другій двадцятихвилинці на один гол хокеїстів "Гомеля" прийшлися дві шайби "Бєлгорода". А у заключному періоді команди обмінялися закинутими шайбами.

В іншому матчі дня між двома харківськими командами "Динамо" виявилось сильнішим за СДЮШОР (7:4). То ж суперник "Гомеля" по фіналу визначиться в очному протистоянні "Бєлгорода" та "Динамо".