матч-центр
Вчера 12 8
Сейчас 2 1
Сегодня 15 6
Завтра 11 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 8
Сейчас 2 1
Сегодня 15 6
Завтра 11 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

НХЛ оголосить про відродження Кубка Світу

А також про участь у Олімпіадах

 НХЛ та профспілка гравців ліги незабаром оприлюднять свій міжнародний календар, який буде включати відродження Кубка Світу і можливу участь у майбутніх Олімпійських іграх. Про це напередодні заявив повноважний комісар Національної хокейної ліги Гері Беттмен.

"Я є великим прихильником Кубка Світу. Я думаю, що це чудовий турнір. Для НХЛ дуже важливо, що він буде відбуватися у зручних для нас часі і місці. Крім того, це ще й просто хороше міжнародне змагання"
, - переконаний Беттмен, слова якого наводить офіційний сайт НХЛ.

Нагадаємо, що цей аналог чемпіонату світу не відбувався з 2004 року. На відміну від турнірів Міжнародної федерації хокею, він проводився НХЛ.

Керівник НХЛ також наголосив на важливості участі гравців ліги у Олімпіадах, попри те, що заради них доводиться на значний період переривати регулярний чемпіонат.

"Попри те, що у мене є підстави сказати, що участь в Олімпіадах це жахлива ідея, я скажу, що ми мусимо брати в них участь. Чому так? Тому, що наші хокеїсти вважають це важливим для них, їм подобається захищати честь своєї країни. Це також подобається і уболівальникам. У хокеї є традиція міжнародних змагань, яку дуже шанують фани, особливо в Канаді, США та Росії"
, - наголосив Беттмен.

Також міжнародний календар НХЛ може включати й "Premiere Games" у Європі. Хоча за словами повноважного комісара, на наступний сезон подібні матчі планувати вже запізно.

Нагадаємо, що у минулі вихідні Північну Америку відвідав президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель, який заявив, що у НХЛ наразі не готові говорити про далекосяжні плани щодо участі гравців ліги у майбутніх Олімпіадах.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
До старта ХК «Донбасс» в Континентальном кубке
Новости партнеров
Видео