матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

НХЛ оголосить про відродження Кубка Світу

А також про участь у Олімпіадах

 НХЛ та профспілка гравців ліги незабаром оприлюднять свій міжнародний календар, який буде включати відродження Кубка Світу і можливу участь у майбутніх Олімпійських іграх. Про це напередодні заявив повноважний комісар Національної хокейної ліги Гері Беттмен.

"Я є великим прихильником Кубка Світу. Я думаю, що це чудовий турнір. Для НХЛ дуже важливо, що він буде відбуватися у зручних для нас часі і місці. Крім того, це ще й просто хороше міжнародне змагання"
, - переконаний Беттмен, слова якого наводить офіційний сайт НХЛ.

Нагадаємо, що цей аналог чемпіонату світу не відбувався з 2004 року. На відміну від турнірів Міжнародної федерації хокею, він проводився НХЛ.

Керівник НХЛ також наголосив на важливості участі гравців ліги у Олімпіадах, попри те, що заради них доводиться на значний період переривати регулярний чемпіонат.

"Попри те, що у мене є підстави сказати, що участь в Олімпіадах це жахлива ідея, я скажу, що ми мусимо брати в них участь. Чому так? Тому, що наші хокеїсти вважають це важливим для них, їм подобається захищати честь своєї країни. Це також подобається і уболівальникам. У хокеї є традиція міжнародних змагань, яку дуже шанують фани, особливо в Канаді, США та Росії"
, - наголосив Беттмен.

Також міжнародний календар НХЛ може включати й "Premiere Games" у Європі. Хоча за словами повноважного комісара, на наступний сезон подібні матчі планувати вже запізно.

Нагадаємо, що у минулі вихідні Північну Америку відвідав президент Міжнародної федерації хокею Рене Фазель, який заявив, що у НХЛ наразі не готові говорити про далекосяжні плани щодо участі гравців ліги у майбутніх Олімпіадах.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров