матч-центр
Вчера 18 9
Сейчас 0 0
Сегодня 13 7
Завтра 17 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 18 9
Сейчас 0 0
Сегодня 13 7
Завтра 17 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ та хокеїсти не зуміли врятуватися від локауту

До закриття ліги залишились лічені дні

Національна хокейна ліга та профспілка гравців НХЛ не змогли дійти згоди щодо нової колективної, таким чином до локауту у НХЛ залишилися лічені дні.

Під час зустрічі у середу сторони обмінялися своїми пропозиціями. Так, за інформацією видання ESPN, представники власників клубів на чолі з повноважним комісаром ліги Гері Беттменом запропонували шестирічний договір, який передбачає зменшення частки гравців у виручці НХЛ з 57% до 49% на початку та з подальшим зменшенням частки до 47% протягом терміну дії угоди. Нагадаємо, що попередня пропозиція ліги передбачала зменшення частки гравців з 46% до 43%.

"Ми дали чітко зрозуміти, що ця пропозиція передбачає досягнення згоди до вихідних, до закінчення терміну дії теперішньої колективної угоди, і якщо домовленості не будуть досягнуті, ми цю пропозицію заберемо назад", - заявив Беттмен.

За його словами, за новими умовами прибутки гравців оцінюються на 250-300 мільйонів доларів більшими по відношенню до попередніх пропозицій.

У свою чергу керівник профспілки гравців НХЛ заявив, що остання пропозиція ліги все одно вимагає від гравців віддати забагато.

Представники гравців також відкоригували свої попередні умови. Так, за їхньою новою версією, колективна угода може бути укладена на п’ять років, а не на три з можливістю продовження до чотирьох, як передбачалося раніше. При цьому хокеїсти погоджуються на зменшення їхніх прибутків, однак не таке суттєве, як пропонує ліга: з 54,3% до 52% впродовж чотирьох років.

Не досягнувши згоди, сторони розійшлися і не стали призначати час та місце наступних переговорів. При цьому представники НХЛ у черговий раз наголосили, що за відсутності діючої угоди між гравцями та власниками клубів буде оголошено локаут.

Нагадаємо, що термін дії нинішньої колективної угоди добігає кінця 15 вересня.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
01:20
ЙОЙ
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров