Новим наставником "Вітязя" став Леонов

Для нього призначення було несподіванкою

Новим головним тренером "Вітязя" стане заслужений майстер спорту Юрій Леонов, який останні роки працював у системі пітерського СКА.

"Природно, я радий призначенню. Це рух вперед. Після ВХЛ я буду працювати у КХЛ. Зізнаюся, не очікував, що мені довірять в клубі роль головного тренера. Хоча досвід роботи у Континентальній хокейній лізі в мене є. Шість років тому з 1-го листопада до кінця сезону я входив у тренерський штаб пітерського СКА", - прокоментував " Спорт-Экспрессу" своє призначення Леонов.

Він також назвав імена своїх асистентів. "Моїм помічником буде Олег Оріховський, тренером воротарів стане Михайло Шталенков, а фахівець з фізпідготовки поки що невідомий", - розповів Леонов.

За його словами, 11 липня команда збереться на медогляд, після цього розпочнеться підготовка до нового сезону.

Нагадаємо, що ще одним претендентом на місце наставника підмосковної команди був екс-партнер Леонова по московському "Динамо" Сергій Свєтлов.

Також стало відомо захисник Олексій Трощинський залишиться у складі "Вітязя", крім того у команду повернеться Данило Марков.

"У нас в команді ще є три вакансії - це будуть "ігровики". Підсилимося одним захисником атакуючого плану і двома нападниками - центральним і крайнім. Це точно будуть легіонери. Можу також повідомити, що у нас залишається досвідчений захисник Олексій Трощинський, а також повертається не менш досвідчений Данило Марков", - заявив генеральний менеджер "Вітязя" Олексій Жамнов.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров