Завтра 2

"Нью-Джерсі" зрівняв шанси з "Флоридою"

"Дияволи" переграли "пантер" у суху
20 апреля 2012г. 09:53

"Нью-Джерсі Девілз" обіграли "Флорида Пантерз" в четвертому матчі першого раунду Кубка Стенлі і зрівняв рахунок у серії - 2:2.

Зустріч, що пройшла в п’ятницю 20 квітня, завершилася перемогою "дияволів" з рахунком 4:0 (0:0, 1:00, 3:0).

Автором першого гола став форвард Зак Парізе, який відзначився в більшості на 27-й хвилині. Асистували йому Тревіс Зейджак і Марек Жидліцкі. На 43-й хвилині перевагу господарів зміцнив Стів Берньє. Допомогли йому в цьому Стівен Джіонта і голкіпер Мартін Бродо. Ще через дві хвилини з передач Девіда Кларксона і Брюса Сальвадора забив Зейджак. Остаточний рахунок у матчі на 49-й хвилині за грі у більшості встановив Ілля Ковальчук, для якого цей гол став другим в поточному плей-офф. В якості асистентів виступили Пітер Херрольд і знову Брюс Сальвадор.

П’ятий матч серії відбудеться у неділю, 22 квітня, у Флориді.