Радулов: Ганьба всім нам

Капітан ЦСКА розчарований поразкою

Капітан ЦСКА Олександр Радулов після поразки від новокузнецького "Металурга" в матчі регулярного чемпіонату КХЛ зізнався, що суперник цю перемогу заслужив, а також підкреслив, що в КХЛ немає абсолютних аутсайдерів.

"

Вийшли непідготовленими на третій період. Маючи протягом двох періодів перевагу, ми не мали права так грати. Це взагалі неприпустимо. Ганьба всім нам. Виграючи у себе вдома з таким рахунком, пропускати п’ять шайб у свої ворота - це ні в які ворота не лізе. Будемо розбиратися. Суперник перемогу заслужив, тому що бився, терпів, йшов уперед. "Кузня" не слабка команда. Вони йдуть на п’ятому місці у своїй конференції. Нічого сказати не можу, просто молодці. Видно, що КХЛ прогресує. Абсолютних аутсайдерів немає
", - підкреслив Радулов.

Нагадаємо, що свій матч регулярного чемпіонату КХЛ московський ЦСКА програв "Металургу" з рахунком 3:5.