"Оттава" наздогнала "Рейнджерз" у серії плей-офф

"Сенатори" вирвали перемогу у овертаймі

"Оттава Сенаторз" у овертаймі обіграли "Нью-Йорк Рейнджерз" з рахунком 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 1:0) і тим самим зрівняли рахунок у серії плей-офф Кубка Стенлі.

У "Рейнджерс" у першому періоді закидали захисник Антон Стролман і форвард Райан Келлахен, а Маріанн Габорік і Бред Річардс відзначилися результативними передачами (по 2 кожний).

У складі "Оттави" у другому періоді точні кидки вдалися Мілану Міхалеку і Сергію Гончару, причому для 38-річного росіянина ця шайба стала першою закинутою в нинішньому плей-офф.

Другий результативний бал Гончар заробив на третій хвилині овертайму, коли асистував Кайлу Террісу, який приніс "Сенаторам" перемогу.

П’ятий матч серії пройде у Нью-Йорку 21 квітня.