Сейчас 2 0
Завтра 11 8

Овечкін переміг "Донбас" у Донецьку

Непоступливі донеччани програють чемпіонам

Донецький "Донбас" удома зазнав поразки від чинного володаря Кубка Гагаріна московського "Динамо".

Перший зимовий матч сезону-2012/2013 у КХЛ, що пройшов на донецькій арені "Дружба", закінчився з рахунком 2:4 (0:3, 1:0, 1:1).

У складі переможців хет-триком відзначився зірковий нападник Олександр Овечкін, який спочатку двічі засмутив Яна Лацо у першій двадцятихвилинці (4-та та 18-та хвилини), а за хвилину до кінця матчу вразив вже порожні ворота донеччан. Ще одну шайбу у "динамівців" на свій рахунок записав Янне Яласваара (20-та).

У "Донбаса" голами відзначились спочатку Туомас Кііскінен з передачі Євгена Дадонова (32-га хвилина), а потім і сам Дадонов (46-та).

На жаль для української команди під час цього поєдинку зазнали травми Євген Бєлухін, який ще у першому періоді залишив майданчик і вирушив до роздягальні, та Олексій Понікаровський.

Після цієї перемоги "Динамо" продовжує лідирувати у чемпіонаті КХЛ, в активі підопічних Олега Знарка 67 набраних балів. У "Донбаса" 37 очок, і українська команда йде на 10-й сходинці турнірної таблиці Західної конференції.

Нагадаємо, що у першій, московській, зустрічі цих двох суперників був зафіксований точно такий же рахунок 4:2 на користь "Динамо".