Завтра 1 1

Переможець регулярки ледь здолав "Міннесоту"

У НХЛ розпочалися матчі плей-оф

Ввечері 30 квітня у НХЛ стартували перші матчі розіграшу Кубка Стенлі-2013.

Переможець регулярного чемпіонату і володар "Презідентс Трофі" "Чикаго Блекгоукс" розпочав серію 1/8 фіналу з перемоги над "Міннесота Вайлд", яку зумів здобути лише у овертаймі.

Зустріч, що пройшла на льоду "Чикаго", закінчилася з рахунком 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на його користь. Кел Клаттербак (4:48) вивів гостей вперед, Маріану Госсі (22:06) вдалося рахунок зрівняти, а Браян Біккелл аж на 17-й хвилині овертайму приніс перемогу господарям льоду.

Додамо, що ще під час розкатки голкіпер "Міннесоти" Ніклас Бекстром травмував ногу. Його замінив Джош Харрдінг, який впорався із 35 кидками суперників.

Так само у овертаймі "Сент-Луїсу" вдалося здобути перемогу над чинним володарем Кубка Стенлі "Лос-Анджелес Кінґз" - 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0). Водночас "Детройт Ред Вінґз" у основний час з рахунком 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) поступився "Анагайм Дакс". Переможною стала шайба Теему Селянне, закинута у більшості.

Решта пар плей-оф стартові поєдинки проведуть сьогодні, 1 травня.