Польща врятувала матч проти Великої Британії

Поляки здобули вольову перемогу

Молодіжна збірна Польщі здобула вольову перемогу у матчі проти команди Великої Британії на чемпіонаті світу U20 у групі В першого дивізіону, що триває у Донецьку.

Поєдинок, що пройшов 12 листопада, закінчився з рахунком 6:2 (1:2, 2:0, 3:0) на користь поляків.

До середини першого періоду вони вже поступалися з рахунком 0:2. У британців відзначились Джеймс Гріффін (7-ма хвилина) та Джек Воткінз (11-та).

Однак підопічним Андрія Парфьонова все-таки вдалося переломити хід поєдинку. Радослав Налевайка відзначився дублем (25-та та 49-та хвилини), ще по голу на свій рахунок записали Кацпер Ґузік (18-та), Адам Домогала (38-ма), Міхал Калиновський (49-та) та Пьотр Гузарський (52-га).

Після цієї перемоги збірна Польщі набирає 6 очок і виходить у лідери молодіжного чемпіонату світу. Велика Британія з одним очком в активі йде на передостанньому місці.