Новость

Понікаровський прибув до Донецька

| Хоккей

"Донбас" стане першим українським клубом хокеїста

32-річний український форвард "Вінніпег Джетс" Олексій Понікаровський, який під час локауту в НХЛ виступатиме за "Донбас", вже прибув до Донецька.

Для Понікаровського "Донбас" стане першим українським клубом у професійній кар’єрі. 

"Я в Донецьку ніколи не був. Приємно дізнатися, що в цьому місті розвивається хокей і створили команду. Я виїхав з України, тому що раніше тут нічого не було. Мені приємно повернутися і пограти у рідних стінах", - зізнався хокеїст.

У Північній Америці Понікаровський з невеликими перервами грав з 2000-го року. Виступав за "Торонто", "Піттсбург", "Лос-Анджелес", "Кароліну". Разом з "Нью-Джерсі" пробився до фіналу Кубка Стенлі-2012. У міжсезоння перейшов з "Нью-Джерсі" до "Вінніпега", а після оголошення локауту в НХЛ відгукнувся на запрошення з Донецька.

Контракт вихованця київського хокею розрахований на один рік. Дебют Понікаровського у "Донбасі" очікується вже під час найближчого виїзного турне команди. Воно стартує 23-го вересня матчем проти "Атланту". Понікаровському знадобиться певний час для адаптації до колективу та вимог тренера, але довгим цей процес не буде.

"Я у повній бойовій готовності. Мені потрібно буде після перельоту відпочити кілька днів, щоб перевести дух. Я хочу потренуватися з командою, щоб вивчити тактику "Донбасу" і зрозуміти, що потрібно робити на льоду", - підкреслив гравець.

Відзначимо, що у четвер очікується приїзд до Донецька іншого українського легіонера Руслана Федотенка.

Комментарии (0)
Новости партнеров