матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Повного сезону у НХЛ вже не буде

Беттмен втрачає надію, але на переговори не йде

Повний сезон з 1230 ігор у Національний хокейній лізі зіграно не буде. Таке переконання висловив напередодні повноважний комісар ліги Гері Беттмен, передає TSN.

"Здається, що зіграти по 82 матчі не вдасться"
, - сказав Беттмен.

Раніше представники НХЛ визначили 25 жовтня як останню дату для прийняття нової колективної угоди між лігою та гравцями для того, щоб повний сезон стартував з 2 листопада.

"Справи не розвиваються у потрібному напрямку. Це розчаровує"
, - відзначив повноважний комісар НХЛ.

Водночас представники ліги відмовили профспілці гравців у зустрічі, яка мала відбутися у четвер. За словами перших, зустрічатися немає сенсу, оскільки гравці не готові запропонувати щось нове.

Гравці зробили кілька пропозицій щодо економічних питань, які містили значні зрушення у бік інтересів власників. Ми готові до дискусії щодо того, як нам подолати існуючі розбіжності. Водночас вони відмовляються зустрітися"
, - заявив у свою чергу голова профспілки гравців Дональд Фер.

Нагадаємо, що у НХЛ триває локаут, який розпочався після того, як 15 вересня добіг кінця термін дії старої колективної угоди між лігою та її гравцями, а компромісу щодо нової досягнуто не було.

 Наразі у НХЛ скасовано 135 матчів, які мали відбутися до 1 листопада. До сьогодні існувала надія на те, що сезон розпочнеться з 2 листопада, а скасовані матчі таки будуть проведені. Тепер наступне скасування матчів має статися найближчої п’ятниці.

Відзначимо, що у сезоні 1994/1995 через локаут було скасовано 468 матчів, а у сезоні 2004/2005 - усі 1230 ігор.

Комментарии 0

Новости партнеров
03:00
Боевые искусства мира
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров