"Динамо" на Овечкіна витрачати гроші не готове

Але якщо буде потрібно, то знайде

Новий президент московського "Динамо" Аркадій Ротенберг не бачить потреби у запрошенні до команди зірок НХЛ в разі локауту за океаном, у тому числі й знаменитого вихованця клубу форварда "Вашингтон Кепіталз" Олександра Овечкіна. Про це Ротенберг заявив на зустрічі з уболівальниками і журналістами.

"Якщо він [Олександр Овечкін - ред.] прямо так вже буде потрібен, може, і дамо [гроші - ред.]. Але, я вважаю, що Овечкін не потрібен, - зазначив Ротенберг і додав, - "Я особисто на це гроші витрачати не готовий. Зрозуміло, що для тренера це престижно, напевно. Хтось хоче Малкіна. Може бути, це престиж. А мені не потрібен престиж. Я самодостатня людина. Навіщо мені це?"

Президент клубу сумнівається, що для команди буде добре, коли з-за океану приїде людина і займе чиєсь місце у вже укомплектованому колективі.

"Ми битися і перекуповувати гравців не будемо. Ми краще ці гроші, які вони просять, витратимо на дітей, тому що це - наше майбутнє", - заявив Ротенберг у розмові з агентством РІА "Новості".

Відзначимо однак, що генеральний менеджер "Динамо" Андрій Сафронов незадовго до цієї розмови пообіцяв виданню, що клуб спробує домовитись з Овечкіним у випадку локауту у НХЛ.

"Ми поспілкуємося з Овечкіним. Остаточне слово за головним тренером", - заявив Сафронов.

Також Сафронов зазначив, що екс-"динамівець" Лео Комаров, який у міжсезоння перейшов до клубу НХЛ "Торонто Мейпл Лівз", швидше за все проведе можливий локаут у "Динамо".

Нагадаємо, що під час минулого локауту у НХЛ, в наслідок якого був скасований увесь сезон-2004/2005, 78 гравців північноамериканської ліги приїхали до російської Суперліги.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Гандбол. Лига Чемпионов. Мужчины. Мотор - Бешикташ
14:30
Новости партнеров
Новости партнеров