Радулов не хоче відповідати на нудні запитання

Форвард пояснив відмову спілкуватися зі ЗМІ

Форвард ЦСКА Олександр Радулов пояснив відмову від спілкування з журналістами після матчу КХЛ з "Сибіром", в якому він набрав своє 500-е очко в кар’єрі, небажанням відповідати на нецікаві та одноманітні запитання.

"

Дивно, що у нас не всім цікавий саме хокей. Мені здається, тим, хто спеціалізується на виссаних із пальця скандалах, ліпше було б перейти зі спорту в шоу, аби повністю реалізувати себе там. Ну а про хокей я завжди готовий говорити. Головне, щоб питання були цікаві
", - наголосив він у інтерв’ю "Спорт-Экспрессу".

Радулов підкреслив, що останнім часом завжди намагався відповідати на запитання журналістів, "нехай навіть майже завжди вони були однаковими і не найцікавішими".

Нагадаємо, що 28 жовтня "армійці" переграли "Сибір" з рахунком 4:2. Радулов відзначився у тому матчі дублем та результативною передачею.

Після завершення поєдинку в Інтернеті з’явився відеоролик, де найкращий форвард КХЛ збирає речі й мовчки йде від журналістів. Згодом Олександр сказав, буцімто тоді ввічливо дав зрозуміти, що в той вечір не має змоги говорити з представниками преси. А оскільки до гравця, за його словами, постійно намагаються присікатися, то одразу виклали відео, до того ж не у повному обсязі.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Хоккей. Украинская Хоккейная Лига. Кременчук - Белый Барс. Прямая трансляция
13:55
Новости партнеров
Новости партнеров