Сейчас 6 3
Завтра 12 5

"Рейнджерз" опинились на межі вильоту з плей-офф

"Нью-Джерсі" здобув перемогу у Нью-Йорку

Хокеїсти "Нью-Джерсі Девілз" здобули перемогу над "Нью-Йорк Рейнджерз" і вийшли вперед у фінальній серії плей-офф Східної конференції НХЛ.

Матч, що пройшов у Нью-Йорку, завершився з рахунком 5:3 на користь гостей. "Девілз" закинули три шайби в перші десять хвилин першого періоду, відзначилися Стівен Джіонта (3-я хвилина), Патрік Еліаш (5) і Тревіс Зейджак (10). Проте гравців "Рейнджерз" даний розвиток подій не зломив, і завдяки голам Брендона Праста (16), якому асистував українець Руслан Федотенко, Райана Келлагана (21) та Маріана Габоріка (41), вони відновили рівновагу в рахунку.

Перемогу "Нью-Джерсі" на 56-й хвилині приніс кидок Райана Картера, якому асистували Стівен Джіонта і Марек Жидліцкі. Остаточний результат встановив Зак Парізе (59).

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 3-2 на користь "Девілз". Шоста зустріч протистояння відбудеться у Нью Джерсі-25 травня.