"Рейнджерз" продовжили собі життя у плей-оф

Кріс Крайдер вирвав перемогу у овертаймі
24 мая 2013г. 10:01

"Нью-Йорк Рейнджерз" здобув першу перемогу у чвертьфінальній серії плей-оф Кубка Стенлі з "Бостон Брюїнз" і скоротив своє відставання у протистоянні до 1-3.

Четвертий матч серії, що відбувся 23 травня у Нью-Йорку, закінчився перемогою господарів льоду у овертаймі з рахунком 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0).

У складі команди суперника закинутими шайбами відзначились Нетан Гортон (24:39), Торі Краг (27:41) та Тайлер Сегін (48:06). Карлу Хагеліну (28:39), Дереку Степану (41:15) та Браяну Бойлу (50:00) вдалося звести рахунок у основний час до нічийного, а Кріс Крайдер приніс "Нью-Йорку" перемогу у овертаймі (67:03).

"Прийшов і наш час перемагати у овертаймі. Це була визначна перемога. Так захоплююче було бачити, як шайба зайшла у їхні ворота"
, - сказав після матчу голкіпер "Рейнджерз" Генрік Лундквіст, який у цьому матчі впорався з 37 кидками суперника, а у попередніх трьох пропустив лише п’ять шайб.

"Паніки немає. Ми маємо повернутися додому і там зіграти краще"
, - у свою чергу заявив після матчі головний тренер "Бостона" Клод Жульєн.

Додамо, що наступний свій поєдинок суперники проведуть 25 травня на льоду "Брюїнз".