Вчера 15 8
Завтра 10 4

"Рейнджерз" здолали "Вашингтон" у третьому овертаймі

Вирішальну шайбу провів Габорік

"Нью-Йорк Рейнджерз" взяли гору над "Вашингтон Кепіталз" в третьому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Кубка Стенлі, забивши вирішальну шайбу в третьому овертаймі.

Зустріч, що проходила на арені "Верізон центр", стала 150-ю домашньою грою "Кепіталз" підряд, що зібрала повні трибуни. Матч завершився в додатковий час з рахунком 2:1 на користь "Рейнджерз".

Першу шайбу у грі з передачі Маріана Габоріка закинув нападник гостей Райан Келлаган (27-а хвилина). Відновив рівновагу у матчі захисник господарів Джон Карлсон (32-а хвилина), якому асистували Олександр Сьомін і Карл Алзнер. Вирішальний гол на 115-й хвилині зустрічі провів Габорік.

Рахунок у серії до чотирьох перемог став 2:1 на користь "Рейнджерз". Четверта гра між суперниками відбудеться у суботу, 5 травня, на льоду "Вашингтона".