Росіяни розгромили шведів, фіни переграли чехів

Чехія зазнає першої поразки на Євротурі
13 декабря 2012г. 21:51

Хокеїсти збірної Росії здобули впевнену перемогу над збірною Швеції в стартовому матчі другого етапу Євротуру - Кубку Першого каналу.

Зустріч, що пройшла в четвер у палаці спорту "Мегаспорт", завершилася з рахунком 5:1 (0:1, 4:0, 1:0).

У складі переможців дублем відзначився Сергій Мозякін (33-тя та 41-ша хвилини), а також по разу вражали ворота суперників Євген Медведєв (21-а хвилина), Олександр Овечкін (33-тя) та Олександр Радулов (35-та). Єдину шайбу шведів на 10-й хвилині закинув Ніклас Даніельссон.

У іншому матчі цього етапу Євротуру, який, відзначимо, пройшов у Гельсінкі, збірна Фінляндії завдала поразки команді Чехії. Поєдинок завершився з рахунком 3:2 (0:1, 2:0, 1:1).

У складі фінської збірної шайби закинули Оскар Осала (23-я хвилина), Антті Пільстрем (36-та), Теему Рамстедт (54-та). У чехів відзначилися Зденек Кутлак (1-ша), Алеш Гемські (60-та).

Відзначимо, що чехи зазнали першої поразки у Євротурі сезону-2012/13.

Наступний матч команда Суомі проведе у суботу проти збірної Швеції, чехи зіграють з росіянами.