Шайба Хемськи принесла перемогу чехам

А норвежці здобули перше очко
07 мая 2012г. 22:06

Збірна Чехії після провального матчу зі збірною Швеції минулої суботи здобула бойову перемогу у сьогоднішньому поєдинку проти норвежців.

Основний час матчу групового турніру чемпіонату світу Чехія - Норвегія закінчився з рахунком 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), овертайм також не виявив переможців у зустрічі. А от в післяматчевих буллітах більш влучними були чехи. Вирішальну шайбу провів Алес Гемськи.

У ігровий час в збірній Чехії відзначилися все той же Алес Гемськи (17-та хвилина), а також Давид Крейчі (38) та Міхаель Фролік (48). У збірній Норвегії, яка по ходу матчу двічі вела у рахунку, голи на рахунку Матіса Олімба (12), Ларса Еріка Спетса (22) та Йоноса Холоса (51).

Збірна Чехії після третього поєдинку покращила своє турнірне становище і з п’ятьма очками піднялася на третю сходинку у стокгольмській грумі, однак у суперників по групі ще гра у запасі. А збірна Норвегії нарешті здобула перше очко на ЧС-2012, але займає останнє місце у групі.