Сейчас 2 1
Завтра 14 0

Шнайдер протримав ворота сухими 158,5 хвилин

Новачок "Нью-Джерсі" творить дива

Новий голкіпер "Нью-Джерсі Девілз" Корі Шнайдер продемонстрував впевнену гру у передсезонних матчах своєї команди. Протягом 158 хвилин та 29 секунд йому вдавалося не пропускати голів у свої ворота, повідомляє NBC Sports.

Перервав суху серію воротаря гравець "Філадельфія Флаєрз" Кіммо Тімонен. У товариському поєдинку двох команд, що відбувся 24 вересня, цей захисник вразив ворота Шнайдера за півтори хвилини до кінця гри.

Додамо, що на долю матчу гол Тімонена не вплинув - зустріч завершилася перемогою "Нью-Джерсі" з рахунком 2:1 (1:0, 0:0, 1:1).

Попри блискучу гру у передсезонних матчах в стартовому для "Девілз" поєдинку нового сезону у НХЛ ворота команди захищатиме її ветеран Мартен Бродо. Дебют Шнайдера у офіційних матчах за "Нью-Джерсі", як планується, припаде на першу домашню гру - 4 жовтня проти "Нью-Йорк Айлендерз".

Нагадаємо, що раніше Шнайдер захищав кольори "Ванкувер Кенакс", однак напередодні цьогорічного драфту канадський клуб обміняв його до "Нью-Джерсі".