Шуплер готує хокеїстам нові випробування

"Донбас" залишив фінам фото на згадку

Перша команда хокейного клубу "Донбас", яка проходить передсезонний збір у фінському Валкеакоскі, продовжує підготовку до старту в чемпіонаті Континентальної хокейної ліги.

Особовий склад працює двома групами, умовно розбитими на вісім п’ятірок. Щодня відбуваються заняття у тренажерному залі та тренування на льоду.

Як повідомляє прес-служба клубу, Шуплер кожного разу готує підопічним нові випробування. Льодові тренування не схожі одне на одне. Заняття завершуються хокейними спарингами. Кожна зміна упродовж міні-поєдинку триває не більше однієї хвилини. Воля до перемоги в таких поєдинках стимулюється, наприклад, п’ятьма зайвими хвилинами на велотренажерах для тих, хто програє.

Хоча і без цього локальні "бої" виходять доволі напруженими. Гравці намагаються якнайкраще зарекомендувати себе перед тренером, якому належить визначитись з основою "Донбасу" для дебюту в КХЛ.

Збори у Фінляндії триватимуть до 29 липня. На згадку про перебування "Донбасу" в готелі "Валтікка" його власники попросили про командне фото донеччан. Світлину повісять поряд з фотографією новосибірського "Сибіру", який також гостював у цьому готелі.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Армреслинг. Всеукраинский открытый турнир Olimpia Open Cup
01:30
Новости партнеров
Новости партнеров