Шуплер поскаржився на неефективну реалізацію моментів

Перші два періоди були на рівні
20 октября 2012г. 10:38

Донецький "Донбас" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ проти ханти-мансійської "Юґри" створив багато моментів, але не використав іх. Про це на післяматчевій прес-конференції заявив головний тренер команди Юліус Шуплер.

"

Ми розпочали вдало цей матч, але потім суперник зрівняв рахунок. Двома періодами я задоволений, грали чітко від оборони. У третьому створювали моменти, але не використали їх. Суперник закинув другу шайбу, потім ми зняли воротаря і отримали тактичний гол. Шкода, що ми не зрівняли рахунок, не реалізували більшість, хоча створили багато моментів. Реалізація моментів була неефективною, тому ми програли. Я подякував хлопцям за два періоди, але сьогодні фортуна відвернулася від нас
", - зазначив Шуплер.

Наставник "Юґри" Сергій Шепелєв, у свою чергу, залишився задоволений грою, яку продемонструвала його команда.

"

Я вдячний хлопцям за цю важку перемогу. Попередній матч ми догравали у три п’ятірки, і сьогодні ми догравали також у три п’ятірки. Я думав, що на третій період команди не вистачить, суперник мав перевагу, але добре, що ми закинули другу шайбу і вистояли до кінця. Відчувалося, що команда втомилася
", - зауважив Шепелєв.

Нагадаємо, що свій  матч регулярного чемпіонату КХЛ, який пройшов 19 жовтня, донецький "Донбас" програв "Юґрі" з рахунком 1:3.