Шуплера засмутила відсутність реалізації моментів

Супернику вдалося більше у матчі

Головний тренер "Донбасу" Юліус Шуплер залишився незадоволений результативністю гри своїх підопічних у матчі проти "Сєвєрсталі".

"Гра була рівна. Ми створили багато моментів, а гол не забили. Суперник зміг реалізувати більшість, і це було вирішальним у сьогоднішній грі. Хлопці намагалися, але просто нашу більшість ми не реалізували. Ми виходили на ударні позиції, але не забивали", - зауважив Шуплер у післяматчовому коментарі.

Крім того, наставник донеччан наголосив, що в команді багато травмованих гравців, а це не дозволяє використовувати силу команди на повну потужність. За словами тренера, не вистачає двох нападників, тому доводиться застосовувати резервні сили. До цих пір команді не може допомогти Вацлав Нєдорост, а у сьогоднішній грі травму дістав Віртанен. Наскільки важка його травма і коли він зможе повернутися до складу, покаже медобстеження.

"Ще триває процес відновлення деяких гравців. Так, Квітченко невідомо коли зможе вийти на лід, щоб допомогти команді", - підкреслив тренер.

Нагадаємо, що "Донбас" у своєму третьому матчі на "Відкритому кубку Донбасу" зазнав поразки від череповецької "Сєвєрсталі" з рахунком 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров